Nasze Realizacje

Image
Image
Image
Image

Jesteśmy Producentem mebli wykonywanych według własnych i powierzonych projektów. Tworząc projekt staramy się stosować rozwiązania pozwalające na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni i pełne zaspokojenie oczekiwań naszych odbiorców.

Firma Meble na Lata łączy w sobie pasję, dbałość o szczegóły oraz łącznie kilku lat doświadczeń w dziedzinie projektowania i montażu mebli kuchennych, szaf i innych.

Dzięki współpracy z klientem od samego początku inwestycji jesteśmy w stanie zminimalizować koszty związane z przeróbkami niezbędnymi do wykonania instalacji kuchennych - doradzając odpowiednie miejsca przyłączy oraz rozkład elementów.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kilka naszych ostatnich realizacji.

Kuchnie

Image

Projekty

Image

Szafy

Image

Kuchnie

Image

Meble Pokojowe

Image

Szafy

Image

Łóżka

Image

Meble Pokojowe

Współpraca z nami

Współpraca z nami - Etap 1: Spotkanie
W przypadku wizyty naszego doradcy wykona on w Państwa mieszkaniu/domu niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące wykonania mebli. Na tym etapie precyzujemy oczekiwania klienta dotyczące projektu, tworzymy zarys projektu i dokonujemy wyceny. Po zaakceptowaniu wyceny następuje podpisanie umowy, W momencie podpisania umowy konieczna jest wpłata zaliczki, wynoszącej 10% wartości zamówienia. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu jej wpłaty. Umowa gwarantuje Państwu m.in. terminowe wykonanie zamówienia oraz określa termin montażu.
Współpraca z nami - Etap 2: Realizacja
Współpraca z nami - Etap 3: Montaż
Współpraca z nami - Etap 4: Gwarancja
Image

WYCEŃ MEBLE SAMODZIELNIE

Proszę skorzystać z naszego kalkulatora online. Kalkulator prezentuje wstępną wycenę.

ZADZWOŃ : 507 785 326

Umów się na pomiar. Projekt 3D otrzymasz gratis. Zadzwoń, przyjedziemy!
Działamy na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego, opolskiego i świętokrzyskiego